18 lutego 2014

Pierwszy konkurs z okazji założenia bloga


 
KONKURS
 
Mam dla was konkurs z nagrodami, który wcześniej obiecałam.Aby wziać udział w konkursie należy: zaobserwować bloga "Jak pączek w maśle"  napisać w komentarzu pod postem z czym Wam się kojarzy kuchnia azjatycka. Do wygrania jest książka kucharska "Kuchnia azjatycka" o wartości 49,90zł oraz azjatyckie przyprawy: mleczko kokosowe,sos sojowy jasny,grzyby Mun,oraz dwie pasty Kanokwan plus biała herbatka z płatkami róży.Nagrodę otrzyma osoba której odpowiedź najbardziej mi się spodoba.Konkurs trwa od 18.02.2014 do 28.02.2014.Wyniki konkursu ogłoszę 3 marca.Powodzenia! :)
2 komentarze:

  1. Kuchnia azjatycka przede wszystkim kojarzy mi się z przepięknymi barwami na talerzu jak i ciekawymi smakami w ustach. Kiedyś dostałam w restauracji niesamowitego kurczaka w mleczku kokosowym, kurczak był tak delikatny, że sama byłam pod wrażeniem, że można go przyrządzić na taki sposób. Do dziś próbuję odtworzyć to danie, jednak cały czas "czegoś" mi brakuje

    OdpowiedzUsuń
  2. Kuchnia azjatycka kojarzy mi się ze świeżością oraz poczuciem wolności. Lekka bryza otulająca moją twarz i zapach przypraw w powietrzu. Talerz pełen kolorów, a wszystko to w zgodzie z naturą. Pyszny, biały makaron, z dodatkiem ciemnej wołowiny w towarzystwie czerwonej papryczki chilli oraz sezonowych warzyw. Wszystko w złocistym sosie na bazie sosu sojowego, zwieńczone aromatyczną, właśnie zerwaną kolendrą. Jestem szczęśliwa, że we własnym domu znów mogę poczuć ten azjatycki czar!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jak pozostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...