Recenzja patelni ceramicznej King Hoff

Zaprezentuje dzisiaj Wam kolejną pozytywną recenzję patelni której od jakiegoś czasu używam w kuchni, tym razem ceramicznej firmy King Hoff . Nigdy wcześniej nie miałam okazji smażyć na patelni ceramicznej, zawsze były to patelnie teflonowe, z których byłam zadowolona. Ogromnym plusem patelni ceramicznej jest jej nieprzywierająca powłoka, która pozwala na smażenie bez tłuszczu, a żeby ją wyczyścić wystarczy przetrzeć ją gąbeczką z płynem. Patelnia ceramiczna nagrzewa się nieco dłużej niż teflonowa ale też dłużej trzyma ciepło. Patelnia King Hoff nagrzewa się równomiernie co dla mnie też jest ważna rzeczą ponieważ wiele razy miałam patelnie, które nagrzewały się dość mocno na środku, a po bokach mniej, sprawiało to że mięso z jednej strony było mocno przysmażone a z drugiej znacznie słabej. Kolejną bardzo istotną rzeczą jest nie nagrzewająca się rączka, można by pomyśleć, która patelnia w dzisiejszych czasach nie ma takiej rączki i powiem Wam że ostatnio miałam nie miłą niespodziankę, otóż dostałam patelnię do której były dołączone ochraniacze i niestety ich nie założyłam, zwyczajnie chwyciłam za rączki i były tak nagrzane że się poparzyłam.
Powłoka jest przyjazna dla zdrowia - nie jest rakotwórcza. Jest bardzo odporna na zarysowania, a wiele razy już zdarzyło mi się używać metalowych akcesoriów i nic z niej nie zeszło.
Dzięki tej patelni możemy przygotować wiele potraw dietetycznych, idealnych dla osób które dbają o zdrowe, beztłuszczowe posiłki.
Patelnia może być używana do kuchenek indukcyjnych, ceramicznych, gazowych, halogenowych oraz elektrycznych.

Oczywiście przy wyborze patelni zwracamy też uwagę na cenę, patelnia ceramiczna firmy King Hoff jest w cenie 56 zł - nie jest to żadna wygórowana cena,  warto zainwestować w taką patelnie ceramiczną bo z pewnością posłuży w kuchni przez dobre kilka lat.
Patelnie ceramiczne dostępne są w czterech różnych kolorach tj zielony, pomarańczowy, czarny lub czerwony.Zapraszam do sklepu internetowego Przyjemnegotowanie.pl znajdziecie tutaj wiele akcesoriów kuchennych przydatnych w każdej kuchni.


Komentarze

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jak pozostawisz komentarz :)

Popularne posty